• Adresówka Silver Chic [łezka mała]

Kolor
szary
210.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 18
Paczkomaty InPost 18
Kurier 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Wszystkim, którzy cenią bezpieczeństwo swoich czworonożnych pupili oraz lubią błyskotki proponujemy eleganckie i wytrzymałe adresówki z alpaki ▶wykonane od podstaw ręcznie◀

Do wyboru - z imieniem psa lub bez niego, ze słowem Zadzwoń.

Wycinamy z blachy alpakowej kształt łezki o wymiarach: podstawa 33mm, wysokość 33mm. Każda litera i cyfra jest ręcznie wybita w powierzchni adresówki (imię pupila i numer telefonu właściciela). Adresówka jest oksydowana, co powoduje, że nabity tekst jest bardzo czytelny. Następnie wywiercamy otwór przez który przełożymy mocne stalowe kółko mocujące z półokrągłego drutu z przekarbowaniem, dzięki czemu jest bardzo mocne i wytrzymałe. Nie rozegnie się ono jak chiński odpowiednik i Twój pies będzie na długo zabezpieczony miedziankową adresówką. Drugie kółko służy do przypięcia adresówki do obroży.

Oprócz imienia i numeru telefonu możemy nabić znaczniki do wyboru: psia morda, psia sylwetka, psia łapa, serce, kość, nieskończoność (patrz zdjęcie). Prosimy o zaznaczenie w zamówieniu jaki znacznik mamy nabić, ponieważ znaczniki są nabijane przez nas dodatkowo, na życzenie Klienta.

Używamy liter DRUKOWANYCH i pisanych (do wyboru). Jeśli nie zostanie to określone w zamówieniu nabijemy je według uznania.

Wybierając naszą adresówkę masz pewność, że będzie jedyna w swoim rodzaju i powstanie specjalnie dla Twojego czworonożnego przyjaciela.

▶Wymiary◀
wymiary: trójkąt 33 mm x 33 mm
średnica kółka mocującego 20 mm
waga: 10 gramów

▶Wykorzystane materiały◀
alpaka (zwana nowym srebrem) jest bardzo wytrzymałym stopem miedzi z cynkiem (czyli mosiądzu), który w wyniku dodatku niklu zyskuje srebrzystobiały kolor, podobny do barwy srebra próby 0,750

▶▶Metoda produkcji◀◀
Każda adresówka powstaje ręcznie na zamówienie w Łodzi w rodzinnej pracowni rękodzieła, nie jest to produkcja masowa.

▶▶Indywidualne zamówienia◀◀
Adresówka powstaje przez wybicie poszczególnych liter i znaków za pomocą znaczników metalowych.
Możliwe jest nabijanie dwustronne, za dopłatą 20-30 zł (w zależności od ilości tekstu).
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.