• Ø25mm Adresówka Copper Elegant [Dog Paw]

Kolor
brązowy
160.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 10 dni
Cena przesyłki 18
Paczkomaty InPost 18
Kurier 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Wszystkim, którzy cenią bezpieczeństwo swoich czworonożnych pupili oraz lubią błyskotki proponujemy eleganckie i wytrzymałe adresówki miedziane wykonane od podstaw ręcznie.

Wycinamy z blachy miedzianej okrąg o średnicy 25 mm. Każda litera i cyfra są ręcznie wybite w powierzchni adresówki. Adresówka jest oksydowana, co powoduje, że nabity tekst jest bardzo czytelny. Następnie wywiercamy otwór przez który przełożymy mocne kółko mocujące z przekarbowaniem galwanizowane czystą miedzią. Dzięki temu nie rozegnie się ono jak chiński odpowiednik i Twój pies będzie na długo zabezpieczony miedziankową adresówką. Drugie kółko służy do przypięcia adresówki do obroży. Elegancji dodaje metalowa zawieszka - ażurowa psia łapka.
Oprócz imienia i numeru telefonu możemy nabić znacznik do wyboru: psia morda, psia sylwetka, psia łapa, serce, kość, nieskończoność (patrz zdjęcie). Możemy nabić go z przodu i z tyłu imienia. Jeśli wolisz mieć go w innym miejscu, zaznacz to w uwagach do zamówienia.
Prosimy o zaznaczenie czy i jaki znacznik mamy nabić, ponieważ znaczniki NIE SĄ CZĘŚCIĄ STAŁĄ ADRESÓWKI, są nabijane przez nas dodatkowo, na życzenie Klienta.

W przypadku imion dłuższych lub znaczników większych niż serce tekst dzwoń zostanie nabity nad numerem telefonu, tak jak na adresówce ZOŚKI.

▶▶Używamy liter DRUKOWANYCH lub pisanych. Jeśli nie zostanie to określone w zamówieniu nabijemy DRUKOWANE◀◀

Prosimy o podanie w uwagach do zamówienia:
1. imienia
2. znaczników i ich ułożenia
3. rodzaju liter (pisane, DRUKOWANE)

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.