• Bransoletka czakralna - Czakra serca

Kolor
zielony
55.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 6 dni
Cena przesyłki 18
Paczkomaty InPost 18
Kurier 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

CZAKRA SERCA - wspaniałe relacje, odczucie bezwarunkowej miłości, umiejętność wybaczania

Energia CZAKRY SERCA odpowiada za wrażliwość na piękno, chęć pomocy, łagodne usposobienie, wspaniałe relacje, odczucie bezwarunkowej miłości, umiejętność wybaczania, uzdrawianie, umiejętność brania oraz dawania z radością. Jeśli chodzi o fizyczne ciało czakra ta: ma połączenie energetyczne z gruczołem grasicy (odpowiada ona za system immunologiczny- odpornościowy) i wpływa na pracę serca, układ oddechowy, krążenie krwi i skórę.

Osoba, u której przepływ energii przez czakrę serca jest zaburzony:
Nie potrafi docenić piękna. Nie dostrzega go poprzez ciągłą koncentrację na tym co jej się nie podoba
Robi z igły widły - wyolbrzymia to co negatywne, umniejszając to co pozytywne.
Bywa porywcza. Ma trudności w relacjach z innymi. Czuje się samotna, brak w niej cierpliwości i troskliwości dla innych istot
Czuje urazę w swoim sercu i ma trudności w wybaczaniu. Doszukuje się źródła swoich niepowodzeń w zachowaniu innych, obwinia ich o to, że nie są tacy jak ona by chciała. Nie jest chętna do pomocy innym, woli zajmować się "swoim podwórkiem"
Ciężko przychodzi jej mówienie do samej siebie "Kocham cię". Uważa, że jest najważniejsza więc inni powinni zachowywać się tak jak ona tego chce. Trzyma urazy w swoim sercu i nie ma ochoty ani zamiaru puścić w zapomnienie negatywnych zdarzeń z przeszłości. Mało w niej współczucia i empatii, potrzebuje częstego zapewnienia o miłości, ponieważ zapomniała, że źródło miłości nie jest na zewnątrz, tylko pochodzi z jej środka. Jest zamknięta na miłość, czuje się"zgaszona". Nie potrafi być wsparciem dla drugiej osoby. Ciężko odnajduje się w grupie, bo zazdrości innym. Nie słucha swojego serca, nie podąża za głosem swojego serca. Nie potrafi docenić starań drugiej osoby. W życiu kieruje się umysłem, chłodną kalkulacją. Nie potrafi mówić komplementów. Jest skoncentrowana wyłącznie na sobie i swoich potrzebach. Nie umie uwolnić się od emocjonalnych zranień, ciągle rozdrapuje stare rany. Nie cieszy się z sukcesów innych. Związki, jakie tworzy są pełne napięć, kłótni, zranień
Często kłamie. Nie czuje równowagi w swoim życiu. Odczuwa lęk przed odrzuceniem. Jest interesowna, nie akceptuje siebie.
Nie potrafi zaufać życiu, przez co nie potrafi odpuścić lęków i obaw o to jaka czeka ją przyszłość.
Ukrywa swoje uczucia. Nie potrafi się otworzyć

Jeżeli odnalazłaś siebie w tym opisie, bransoletka Czakra serca jest stworzona dla Ciebie.

▶Wykorzystane materiały◀
sznurek nylonowy regulowany dwoma supłami do obwodu nadgarstka

▶Wymiary◀
obwód regulowany 15,5 - 24 cm

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.