• Brelok All You Need is Love [personalizacja]

Kolor
szary
RODZAJ
170.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 10 dni
Cena przesyłki 18
Paczkomaty InPost 18
Kurier 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
*Miedzianka = 100% handmade*

Brelok All You Need is Love to idealny prezent dla tych, dla których rodzina jest najważniejsza... ▶▶ Podaj nam w uwagach do zamówienia imiona, które chcesz żebyśmy umieścili na breloku ◀◀

Całe zamówienie powstaje od początku do końca ręcznie - od wycięcia kształtu breloka z alpakowej blachy, szlifowanie, nabicie napisu po oksydowanie i polerowanie. Tekst wybijamy metalowymi znacznikami, każdą literę osobno na okrąg o średnicy 32 mm i grubości 0,8 mm. Napis jest bardzo czytelny - litery są wklęsłe i wyraźne dzięki oksydowaniu, czyli przyciemnianiu metalu specjalnym kwasem.

▶ Alpaka jest metalem bardzo trwałym, dlatego idealnie nadaje się do codziennego użytkowania ◀

Do breloka dołączamy metalowe kółko mocujące, które utrzyma Twoje klucze w ryzach - 2 rodzaje do wyboru - na łańcuszku lub z przekrętką - patrz zdjęcie. Jeżeli nie zostanie to zaznaczone w uwagach do zamówienia, założymy losowe zapięcie.

Każdy brelok wykonujemy ręcznie, dlatego Twoje zamówienie może różnić się nieznacznie od załączonych zdjęć produktu.

▶ Wykorzystane materiały ◀
alpaka (zwana nowym srebrem) jest stopem miedzi z cynkiem (czyli mosiądzu), który w wyniku dodatku niklu zyskuje srebrzystobiały kolor, podobny do barwy srebra próby 0,750
Średnica blaszki - 32 mm

▶ Metoda produkcji ◀
Każdy produkt powstaje ręcznie na zamówienie w Łodzi rodzinnej pracowni rękodzieła, nie jest to produkcja masowa. Z tego względu Twoje zamówienie może różnić się nieznacznie od załączonych zdjęć produktu.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.