• Brelok do kluczy Strzelec wyborowy

Kolor
brązowy
RODZAJ
350.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 18
Paczkomaty InPost 18
Kurier 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Miedzianka = 100% handmade

Miłośnikom strzelectwa proponujemy brelok do kluczy z wyciętą sylwetką strzelca wyborowego. Idealny jako prezent dla zapalonego strzelca.

Całe zamówienie powstaje od początku do końca ręcznie - od wycięcia kształtu breloka z miedzianej blachy po wycięcie kształtu wewnątrz piłką włosową o średnicy mniejszej niż 1 mm po nabicie napisu.
Tekst wybijamy metalowymi znacznikami, każdą literę osobno. Jest bardzo czytelny - litery są wklęsłe i wyraźne dzięki oksydowaniu, czyli przyciemnianiu miedzi specjalnym kwasem.

▶▶ Istnieje możliwość dodania napisu personalizowanego zamiast standardowego napisu. Jeśli chciałbyś zobaczyć swój tekst, wpisz go w uwagach do zamówienia (litery - do wyboru - pisane lub DRUKOWANE) ◀◀

Do breloka dołączamy metalowe kółko mocujące, które utrzyma Twoje klucze w ryzach. Do wyboru 4 rodzaje - z łańcuszkiem lub przekrętką, srebrne lub miedziane. Jeżeli nie zostanie to zaznaczone w zamówieniu, założymy kółko losowo.

▶ Metoda produkcji ◀
Każdy produkt powstaje ręcznie na zamówienie w Łodzi w rodzinnej pracowni rękodzieła, nie jest to produkcja masowa. Z tego względu Twoje zamówienie może różnić się nieznacznie od załączonych zdjęć produktu.

▶ Wykorzystane materiały ◀
miedź - grubość blachy 0,8 mm
Wymiary blaszki - 50 mm na 30 mm

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.