• Brelok do kluczy Zwycięzca (miedź)

Kolor
brązowy
RODZAJ
160.00
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 6 dni
Cena przesyłki 17
Paczkomaty InPost 17
Kurier 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Miedzianka = 100% handmade

Brelok miedziany Zwycięzca przeznaczony jest dla prawdziwego mężczyzny, który zawsze walczy do samego końca. Jeżeli chcesz w ostatniej linijce umieścić podpis (patrz 2 ostatnie zdjęcia produktu), podaj nam go w uwagach do zamówienia.

Całe zamówienie powstaje od początku do końca ręcznie - od wycięcia kształtu breloka z miedzianej blachy, szlifowanie, nabicie napisu po oksydowanie i polerowanie. Tekst wybijamy metalowymi znacznikami, każdą literę osobno na krążek o średnicy 32 mm) o grubości 0,8 mm. Napis jest bardzo czytelny - litery są wklęsłe i wyraźne dzięki oksydowaniu, czyli przyciemnianiu metalu specjalnym kwasem. Całość młotkujemy i polerujemy. Miedź jest metalem bardzo trwałym, dlatego idealnie nadaje się do codziennego użytkowania.

Do breloka dołączamy metalowe kółko mocujące, które utrzyma Twoje klucze w ryzach - 4 rodzaje do wyboru - na łańcuszku lub z przekrętką - miedziany lub z alpaki - patrz zdjęcie.

Każdy brelok wykonujemy ręcznie, dlatego Twoje zamówienie może różnić się nieznacznie od załączonych zdjęć produktu.

▶ Wykorzystane materiały ◀
miedź - grubość blachy 0,8 mm
Wymiary blaszki - średnica 32 mm

▶ Metoda produkcji ◀
Każdy produkt jest wykonywany ręcznie na zamówienie w łódzkiej rodzinnej pracowni rękodzieła, nie jest to produkcja masowa.