• Brelok do kluczy dla fotografa [alpaka]

Kolor
szary
RODZAJ
300.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 10 dni
Cena przesyłki 18
Paczkomaty InPost 18
Kurier 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Miedzianka = 100% handmade

Miłośnikom fotografowania proponujemy brelok do kluczy z wyciętym aparatem fotograficznym. Idealny jako prezent personalizowany dzięki możliwości dodania własnego napisu. Jeśli chciałbyś zobaczyć swój tekst, wpisz go w uwagach do zamówienia (litery - do wyboru - pisane lub DRUKOWANE).
▶▶Jeśli nie zostawisz nam żadnej wiadomości, wykonamy standardowy napis taki jak na zdjęciu◀◀

Całe zamówienie powstaje od początku do końca ręcznie - od wycięcia kształtu breloka z alpakowej blachy po wycięcie kształtu wewnątrz piłką włosową o średnicy mniejszej niż 1 mm aż po nabicie napisu.
Tekst wybijamy metalowymi znacznikami, każdą literę osobno. Jest bardzo czytelny - litery są wklęsłe i wyraźne dzięki oksydowaniu, czyli przyciemnianiu miedzi specjalnym kwasem.

Do breloka dołączamy metalowe kółko mocujące, które utrzyma Twoje klucze w ryzach. Do wyboru 2 rodzaje - z łańcuszkiem lub przekrętką.

▶ Metoda produkcji ◀
Każdy produkt powstaje ręcznie na zamówienie w Łodzi w rodzinnej pracowni rękodzieła, nie jest to produkcja masowa. Z tego względu Twoje zamówienie może różnić się nieznacznie od załączonych zdjęć produktu.

▶ Wykorzystane materiały ◀
alpaka (zwana nowym srebrem) jest bardzo wytrzymałym stopem miedzi z cynkiem (czyli mosiądzu), który w wyniku dodatku niklu zyskuje srebrzystobiały kolor, podobny do barwy srebra próby 0,750 - grubość blachy 0,8 mm
Wymiary blaszki - 50 mm na 30 mm
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.