• Brelok do kluczy z górami dwustronny

Kolor
szary
RODZAJ
360.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 10 dni
Cena przesyłki 18
Paczkomaty InPost 18
Kurier 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Miedzianka = 100% handmade

Brelok do kluczy ze szczytami górskimi to idealny prezent dla zdobywcy, dla którego niemożliwe nie istnieje. Będzie wspaniałą pamiątką osiągnięć, które chce się zapamiętać do końca życia. Na rewersie nabijamy dodatkowy tekst motywacyjny ważny dla osoby obdarowywanej. ▶▶ Brelok może wyglądać jak ten ze zdjęcia lub zostać zaprojektowany przez Klienta - w tym celu trzeba przesłać na mail: pracownia@miedzianka.com.pl zarys szczytów, które mamy odwzorować i własny tekst ◀◀

Całe zamówienie powstaje od początku do końca ręcznie - od wycięcia kształtu breloka z alpakowej blachy po nabicie napisu, cytatu, etc.
Tekst wybijamy metalowymi znacznikami, każdą literę osobno. Napis jest bardzo czytelny - litery są wklęsłe i wyraźne dzięki oksydowaniu, czyli przyciemnianiu alpaki specjalnym kwasem. Alpaka jest metalem bardzo trwałym, dlatego idealnie nadaje się do codziennego użytkowania.

Do breloka dołączamy metalowe kółko mocujące, które utrzyma Twoje klucze w ryzach - 2 rodzaje do wyboru - na łańcuszku lub z przekrętką - patrz zdjęcie.

▶ Metoda produkcji ◀
Każdy brelok powstaje ręcznie na zamówienie w Łodzi w rodzinnej pracowni rękodzieła, nie jest to produkcja masowa.

▶ Wymiary ◀
blaszka z alpaki 50 mm na 30 mm

▶ Wykorzystane materiały ◀
alpaka, tzw. nowe srebro to bardzo wytrzymały stop miedzi z cynkiem (czyli mosiądzu), który w wyniku dodatku niklu zyskuje srebrzystobiały kolor, podobny do barwy srebra próby 0,750

▶ Indywidualne zamówienia ◀
Po złożeniu zamówienia prosimy o kontakt w celu ustalenia treści breloka.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.