• FSO Warszawa M-20 - Brelok Miedziany

Kolor
brązowy
RODZAJ
320.00
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 10 dni
Cena przesyłki 17
Paczkomaty InPost 17
Kurier 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Jeśli nie mamy w ofercie samochodu, który chciałbyś mieć na breloku, napisz do nas.

Miłośnikom motoryzacji proponujemy brelok do kluczy z cyklu ►Miedziany PRL na czterech kółkach◄
Pierwszy samochód osobowy produkowany seryjnie w Polsce po II wojnie, czyli FSO Warszawa M-20, chętnie zawiśnie przy Twoich kluczach.

Całe zamówienie powstaje od początku do końca ręcznie - od wycięcia kształtu breloka z miedzianej blachy przez wycięcie kształtu, po nabicie napisu.
Kształt wycinamy ręcznie piłką włosową o średnicy mniejszej niż 1 mm w okręgu Ø 32 mm. Tekst wybijamy metalowymi znacznikami, każdą literę osobno na miedzianym krążku o grubości 0,8 mm. Napis jest bardzo czytelny - litery są wklęsłe i wyraźne dzięki oksydowaniu, czyli przyciemnianiu miedzi specjalnym kwasem. Powierzchnia miedzi młotkowana i polerowana. Jeżeli wolisz gładką powierzchnię - zaznacz w uwagach do zamówienia.

Miedź jest metalem bardzo trwałym, dlatego idealnie nadaje się do codziennego użytkowania.

Do breloka dołączamy metalowe kółko mocujące, które utrzyma Twoje klucze w ryzach - 4 rodzaje do wyboru - na łańcuszku lub z przekrętką - miedziany lub stalowy - patrz zdjęcie.

▶ Metoda produkcji ◀
Każdy produkt powstaje ręcznie na zamówienie w Łodzi w rodzinnej pracowni rękodzieła, nie jest to produkcja masowa. Każdy egzemplarz jest wykonany od podstaw ręcznie, dlatego Twoje zamówienie może różnić się nieznacznie od załączonych zdjęć produktu.

▶ Wymiary ◀
średnica 32 mm

▶ Wykorzystane materiały ◀
miedź o grubości 0,8 mm