• Identyfikator cocker spaniel z miedzi Ø32mm

Kolor
brązowy
250.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 10 dni
Cena przesyłki 18
Paczkomaty InPost 18
Kurier 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Miedzianka = 100% handmade

Personalizowany miedziany identyfikator dla cocker spaniela powstaje na podstawie otrzymanych zdjęć od Klienta. Umieszczamy na nich standardowo imię psiaka, numer telefonu właściciela oraz wycinamy kształt kufy. Całość możesz ozdobić dowolnym znacznikiem z wzornika - napisz w uwagach do zamówienia który numer wybierasz.

Kształt wycinamy w miedzianym okręgu piłką włosową o grubości mniejszej niż milimetr. Imię psa nabijamy metalowymi puncami. Całość oksydujemy, aby litery były bardziej czytelne. Do identyfikatora dołączamy mocne stalowe kółko mocujące elektrolitycznie galwanizowane czystą miedzią, wykonane dla nas w pracowni galwanizatorskiej. Dzięki temu kółka mocujące są bardzo mocne i nie rozginają się jak dostępne na rynku odpowiedniki.

▶ Wymiary i waga ◀
średnica identyfikatora - 32 mm
średnica kółka mocującego 20 mm
waga ok. 5 gramów

▶ Wykorzystane materiały ◀
miedź

▶ Metoda produkcji ◀
Każdy produkt powstaje ręcznie na zamówienie w Łodzi w rodzinnej pracowni rękodzieła, nie jest to produkcja masowa.

▶ Indywidualne zamówienia ◀
Każdy identyfikator powstaje na indywidualne zamówienie klienta. Po złożeniu zamówienia czekamy na informacje niezbędne do jego realizacji, tj. imię pupila, nr tel. właściciela oraz kształt kufy do wycięcia. Tekst nabijany jest po łuku, odwrotnie do ruchu wskazówek zegara.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.