• Miedziane trio adresówki Ø18 +2xØ25mm

Kolor
brązowy
380.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 6 dni
Cena przesyłki 18
Paczkomaty InPost 18
Kurier 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Miedzianka = 100% hand made

▶Oferta dotyczy adresówek z tymi samymi numerami telefonów◀

Adresówki wykonane ręcznie w naszej pracowni mają pomóc Twoim psiakom w dotarciu bezpiecznie do domu w przypadku dłuższej samotnej wędrówki.

▶Rozmiar Ø 18 mm przeznaczony jest dla małego psa lub dla kota. Zawiera imię zwierzaka, numer telefonu właściciela i małe konturowe serce (jak na zdjęciu) lub znacznik 1-13 i numer telefonu - imię się już nie zmieści.
▶Rozmiar Ø 25 mm przeznaczony jest dla średniego psa. Zawiera imię psa, numer telefonu właściciela, krótką informację, np. o czipie oraz znacznik do wyboru: psia morda, psia sylwetka, psia łapa, serce, kość, nieskończoność (patrz zdjęcie).

▶▶Prosimy o zaznaczenie w zamówieniu czy i jaki znacznik mamy nabić (1-13), ponieważ są one nabijane przez nas dodatkowo, na życzenie Klienta.◀◀
Używamy liter DRUKOWANYCH lub pisanych. Jeśli nie zostanie to określone w zamówieniu nabijemy je wg uznania. Całość oksydujemy (przyciemniamy), aby informacje były bardziej widoczne. Dołączamy mocne kółka mocujące z przekarbowaniem galwanizowane czystą miedzią. Dzięki temu nie rozginają się one jak chińskie odpowiedniki i Twoje zwierzęta będą na długo zabezpieczone miedziankowymi adresówkami

Wybierając nasze adresówki masz pewność, że będą jedyne w swoim rodzaju i powstaną specjalnie dla Twojego futrzastego stadka.

▶▶Metoda produkcji◀◀
Każda adresówka powstaje ręcznie na zamówienie w Łodzi w rodzinnej pracowni rękodzieła, nie jest to produkcja masowa.

▶▶Informacje potrzebne do realizacji zamówienia◀◀
Podczas składania zamówienia podaj nam numer telefonu, imiona i znaczniki do nabicia, z podziałem na poszczególne rozmiary, np:
18 mm: Ala tel. 123 456 789 + małe serce konturowe
25 mm: Lili tel. 123 456 789 + łapka nr 2 przed i po imieniu
25 mm: Mela tel: 123 456 789 + łapka nr 10 pod numerem telefonu
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.