• Naszyjnik OM z chwostem - dwustronny

Kolor
szary
ROZMIAR
260.00
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 10 dni
Cena przesyłki 17
Paczkomaty InPost 17
Kurier 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Miedzianka = handstamped with love

▶ ॐ Kłaniam się - zgadzam się - akceptuję ॐ ◀

Motywacyjny naszyjnik z zawieszką z symbolem OM i chwostem dla Joginki. Kolory chwostów do wyboru.

Autorski naszyjnik z zawieszką z symbolem OM i dowolnym napisem na awersie oraz ukrytą informacją na rewersie, dzięki której Twoja biżuteria będzie wyjątkowa. Naszyjnik ze zdjęcia zawiera datę (rewers) oraz godzinę urodzenia właścicielki.
Możesz zastąpić je DOWOLNYM NAPISEM.

UWAGA
▶▶ Przy wybijaniu dwustronnym tekst ze strony przeciwnej może się wybrzuszyć (przebijać) na stronę, na którą aktualnie patrzysz. Jest to naturalny wynik obróbki metalu metodą hand stamping. Nie jest to wada produktu ręcznie wykonanego. ◀◀

Om jest uważana za pierwszą głoskę wszechświata, prasylabę nie należącą do żadnego języka. Jej powtarzanie ma ułatwić osiągnięcie stanu głębokiej medytacji i oświecenia. Ma to pomóc w odnalezieniu spokoju i ciszy, połączeniu się z kosmosem oraz doświadczaniu siebie jako części wszechświata. Naszyjnik wykonany został od podstaw ręcznie z alpakowego krążka zawieszonego na łańcuszku kulkowym z zapięciem. Istnieje możliwość zastąpienia liter/cyfr ze zdjęcia mniejszą czcionką (1,5 mm). Napisz koniecznie, jeśli chciałbyś mieć delikatniejsze litery.

▶ Wykorzystane materiały ◀
- alpaka (zwana nowym srebrem) jest bardzo wytrzymałym stopem miedzi z cynkiem (czyli mosiądzu), który w wyniku dodatku niklu zyskuje srebrzystobiały kolor, podobny do barwy srebra próby 0,750
- łańcuszek kulkowy w kolorze srebra

▶ Wymiary ◀
średnica zawieszki alpakowej 20 mm
długość łańcuszka na życzenie - z zakresu 50-70 cm. Naszyjnik ze zdjęcia ma 70 cm długości

▶ Metoda produkcji ◀
Każdy produkt powstaje ręcznie na zamówienie w Łodzi w rodzinnej pracowni rękodzieła, nie jest to produkcja masowa.

▶ Personalizacja◀
Jeśli chcesz zamówić naszyjnik tylko z symbolem OM, bez żadnego napisu, napisz nam taką informację w uwagach do zamówienia.