• Ø25mm Adresówka Brass Glamour dla psa - 2 numery

180.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 18
Paczkomaty InPost 18
Kurier 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Miedzianka = 100% handmade

Wszystkim, którzy cenią bezpieczeństwo swoich czworonożnych pupili oraz lubią błyskotki proponujemy eleganckie i wytrzymałe adresówki mosiężne wykonane od podstaw ręcznie.

Wycinamy z blachy mosiężnej okrąg o średnicy 25 mm. Każda litera i cyfra są ręcznie wybite w powierzchni adresówki (imię pupila i numer telefonu właściciela). Adresówka jest oksydowana, co powoduje, że nabity tekst jest bardzo czytelny. Następnie wywiercamy otwór przez który przełożymy mocne stalowe kółko mocujące z półokrągłego drutu z przekarbowaniem, dzięki czemu jest bardzo mocne i wytrzymałe. Nie rozegnie się ono jak pierwszy lepszy chiński odpowiednik i Twój pies będzie na długo zabezpieczony miedziankową adresówką. Drugie kółko służy do przypięcia adresówki do obroży. Elegancji dodaje zawieszka z metalowym sercem.

Oprócz imienia i ▶ dwóch numerów telefonu◀ możemy nabić znacznik do wyboru: psia morda, psia sylwetka, psia łapa, serce, kość, nieskończoność (patrz zdjęcie). ▶▶Prosimy o zaznaczenie w zamówieniu czy i jaki znacznik mamy nabić, ponieważ znaczniki są nabijane przez nas dodatkowo, na życzenie Klienta◀◀

Używamy liter DRUKOWANYCH lub pisanych (do wyboru). Jeśli nie zostanie to określone w zamówieniu nabijemy je według uznania.

▶▶ Jeśli potrzebujesz adresówkę z 1 numerem telefonu, skorzystaj z tej oferty:
http://miedzianka.shopshood.com/25-mm-adresowka-brass-glamour-dla-psa-prod266205.htm ◀◀

▶▶Metoda produkcji◀◀
Każdy produkt powstaje ręcznie na zamówienie w Łodzi w rodzinnej pracowni rękodzieła, nie jest to produkcja masowa.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.