• Ø25mm Adresówka Copper Elegant Best Friend

Kolor
brązowy
160.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 10 dni
Cena przesyłki 18
Paczkomaty InPost 18
Kurier 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Wszystkim, którzy cenią bezpieczeństwo swoich czworonożnych pupili oraz lubią błyskotki proponujemy eleganckie i wytrzymałe adresówki miedziane wykonane od podstaw ręcznie.

Oferta dotyczy 1 sztuki.

Wycinamy z blachy miedzianej okrąg o średnicy 25 mm. Każda litera i cyfra są ręcznie wybite w powierzchni adresówki (imię pupila i numer telefonu właściciela). Adresówka jest oksydowana, co powoduje, że nabity tekst jest bardzo czytelny. Następnie wywiercamy otwór przez który przełożymy mocne kółko mocujące z przekarbowaniem galwanizowane czystą miedzią. Dzięki temu nie rozegnie się ono jak chiński odpowiednik i Twój pies będzie na długo zabezpieczony miedziankową adresówką. Drugie kółko służy do przypięcia adresówki do obroży. Elegancji dodaje metalowa zawieszka serce z napisem Best Friend.

Oprócz imienia i numeru telefonu możemy nabić znacznik do wyboru: psia morda, psia sylwetka, psia łapa, serce, kość, nieskończoność (patrz zdjęcie).

Prosimy o zaznaczenie w zamówieniu czy i jaki znacznik mamy nabić, ponieważ znaczniki są nabijane przez nas dodatkowo, na życzenie Klienta.

Tło zawieszki jest przecierane (określamy je jako kamienne). ▶▶ Jeśli wolisz minimalizm, możemy pozostawić gładkie tło - zaznacz to w uwagach do zamówienia ◀◀

Używamy liter DRUKOWANYCH lub pisanych. Jeśli nie zostanie to określone w zamówieniu nabijemy je według uznania.

Prosimy o podanie w uwagach do zamówienia imienia oraz rodzaju liter do nabicia.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.