• Ø25mm Adresówka dla psa Kocham Pańcię dwustronna

Kolor
brązowy
RODZAJ
180.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 10 dni
Cena przesyłki 18
Paczkomaty InPost 18
Kurier 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Miedzianka = 100% hand made

Wszystkim, którzy cenią bezpieczeństwo swoich czworonożnych pupili proponujemy adresówki miedziane ▶wykonane od podstaw ręcznie◀ Rozmiar Ø 25 mm przeznaczony jest dla średnich i małych psów.

▶▶Adresówka Kocham Pańcię powstała z myślą o wszystkich psach, które bez pamięci zakochane są w swoich właścicielkach◀◀
▶▶Jeżeli jesteś mężczyzną i masz psa wpatrzonego w Ciebie jak obrazek, również możemy wykonać dla Ciebie adresówkę. Zaznacz w opcjach, że zamawiasz wersję męską◀◀

Wycinamy z blachy miedzianej okrąg o średnicy 25 mm. Nabijamy podane przez Ciebie imię i tekst Kocham Pańcię (Kocham Pańcia). Z drugiej strony nabijany jest ▶▶jeden numer telefonu◀◀ Każda litera i cyfra są ręcznie wybite w powierzchni adresówki. Jest ona oksydowana, co powoduje, że nabity tekst jest bardzo czytelny. Następnie wywiercamy otwór przez który przełożymy mocne kółko mocujące z przekarbowaniem galwanizowane czystą miedzią. Dzięki temu nie rozegnie się ono jak chiński odpowiednik i Twój pies będzie na długo zabezpieczony miedziankową adresówką. Napisz jakich liter użyć DRUKOWANYCH czy pisanych. Jeśli tego nie zrobisz, wybierzemy je za Ciebie.

Dodatkowo możesz wybrać znaczniki - patrz wzornik - ostatnie zdjęcie.

Wybierając naszą adresówkę masz pewność, że będzie jedyna w swoim rodzaju i powstanie specjalnie dla Twojego czworonożnego przyjaciela.

▶▶Metoda produkcji◀◀
Każda adresówka powstaje ręcznie na zamówienie w Łodzi w rodzinnej pracowni rękodzieła, nie jest to produkcja masowa.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.