• Ø25mm Adresówka dla psa Minimal miedź

Kolor
brązowy
RODZAJ
130.00
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 10 dni
Cena przesyłki 17
Paczkomaty InPost 17
Kurier 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Miedzianka = 100% hand made

Wszystkim, którzy cenią bezpieczeństwo swoich czworonożnych pupili proponujemy adresówki z alpaki ▶wykonane od podstaw ręcznie◀

Rozmiar Ø 25 mm przeznaczony jest dla średnich i małych psów.

▶▶ Wersja MINIMAL powstała z myślą o właścicielach - minimalistach, którzy nie lubią natłoku informacji na adresówce. Zawiera imię psa i numer telefonu nabijany poziomo (TOBIASZ) lub po łuku (LILU) - do wyboru◀◀

UWAGA
Jeżeli chcesz, aby numer telefonu był z prefiksem +48 musisz wybrać nabijanie poziome. Wtedy numer nie będzie poprzedzony symbolem słuchawki.

Wycinamy z miedzianej blachy okrąg o średnicy 25 mm. Nabijamy podane przez Ciebie imię i ▶▶jeden numer telefonu◀◀ Każda litera i cyfra są ręcznie wybite w powierzchni adresówki. Jest ona oksydowana, co powoduje, że nabity tekst jest bardzo czytelny. Następnie wywiercamy otwór przez który przełożymy mocne kółko mocujące z przekarbowaniem galwanizowane czystą miedzią. Dzięki temu nie rozegnie się ono jak chiński odpowiednik i Twój pies będzie na długo zabezpieczony miedziankową adresówką.

Wybierając naszą adresówkę masz pewność, że będzie jedyna w swoim rodzaju i powstanie specjalnie dla Twojego czworonożnego przyjaciela.

▶Wymiary◀
średnica adresówki 25 mm, litery 2 mm

▶Wykorzystane materiały◀
miedź

▶▶Metoda produkcji◀◀
Każda adresówka powstaje ręcznie na zamówienie w Łodzi w rodzinnej pracowni rękodzieła, nie jest to produkcja masowa.