• Ø25mm Adresówka dla psa Zgredek dwustronna

Kolor
brązowy
190.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 10 dni
Cena przesyłki 18
Paczkomaty InPost 18
Kurier 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Miedzianka = 100% hand made

Wszystkim, którzy cenią bezpieczeństwo swoich czworonożnych pupili proponujemy adresówki miedziane ▶wykonane od podstaw ręcznie◀ Rozmiar Ø 25 mm przeznaczony jest dla średnich i małych psów.

▶▶Adresówka Zgredek powstała z myślą o wielbicielach Harry'ego Pottera◀◀

Wycinamy z blachy miedzianej okrąg o średnicy 25 mm. Nabijamy podane przez Ciebie imię, ▶▶jeden numer telefonu◀◀ i dowolne znaczniki z wzornika (patrz zdjęcie). Z drugiej strony nabijany jest tekst widoczny na rewersie. Każda litera i cyfra są ręcznie wybite w powierzchni adresówki. Jest ona oksydowana, co powoduje, że nabity tekst jest bardzo czytelny. Następnie wywiercamy otwór przez który przełożymy mocne kółko mocujące z przekarbowaniem galwanizowane czystą miedzią. Dzięki temu nie rozegnie się ono jak chiński odpowiednik i Twój pies będzie na długo zabezpieczony miedziankową adresówką. Napisz jakich liter użyć DRUKOWANYCH czy pisanych. Jeśli tego nie zrobisz, wybierzemy je za Ciebie.

Wybierając naszą adresówkę masz pewność, że będzie jedyna w swoim rodzaju i powstanie specjalnie dla Twojego czworonożnego przyjaciela.

▶▶Metoda produkcji◀◀
Każda adresówka powstaje ręcznie na zamówienie w Łodzi w rodzinnej pracowni rękodzieła, nie jest to produkcja masowa.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.