• Ø25mm Adresówka z alpaki PsiJaźń

Kolor
szary
160.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 10 dni
Cena przesyłki 18
Paczkomaty InPost 18
Kurier 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Dla lubiących zwierzęta i równowagę we wszechświecie mamy propozycję - oryginalną i trwałą adresówkę PSIJAŹŃ
z alpaki wykonaną od podstaw ręcznie z odbiciem psiej łapy i ludzkiej ręki. Wierzymy, że spełnienie i poczucie pełni uzyskujemy dzięki naszym czworonożnym przyjaciołom. Wyraź to naszą adresówką!

Rozmiar Ø 25 mm przeznaczony jest dla małego i średniego psa. Zmieszczą się na nim 3 linijki - imię psa, numer telefonu właściciela oraz znaczniki psiej łapy i ludzkiej ręki. Całość adresówki jest oksydowana (przyciemniana), dzięki czemu nabity tekst jest bardzo czytelny.
Jeśli numer poprzedzony będzie numerem kierunkowym kraju, całość nabijamy po łuku ---> patrz adresówka DŻU.

Do adresówki dołączamy zamawiane przez nas w pracowni metaloplastycznej mocne kółko mocujące z przekarbowaniem, dzięki czemu nie rozegnie się ono jak dostępne na rynku tanie odpowiedniki i bezpiecznie będzie trzymać adresówkę.

Wybierając naszą adresówkę masz pewność, że będzie jedyna w swoim rodzaju i powstanie specjalnie dla Twojego czworonożnego przyjaciela.

▶Wymiary◀
średnica adresówki 25 mm, litery 2 mm

▶Wykorzystane materiały◀
alpaka (zwana nowym srebrem) jest bardzo wytrzymałym stopem miedzi z cynkiem (czyli mosiądzu), który w wyniku dodatku niklu zyskuje srebrzystobiały kolor, podobny do barwy srebra próby 0,750

▶Metoda produkcji◀
Każdy produkt powstaje ręcznie na zamówienie w rodzinnej pracowni rękodzieła, nie jest to produkcja masowa.

▶Indywidualne zamówienia◀
Adresówka powstaje przez wybicie poszczególnych liter i znaków za pomocą znaczników metalowych - możliwe jest nabijanie dwustronne, za dopłatą 50 zł.

Prosimy o informację w zamówieniu nt. treści adresówki.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.