• Ø25mm Adresówka z alpaki

Kolor
szary
RODZAJ
160.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 10 dni
Cena przesyłki 18
Paczkomaty InPost 18
Kurier 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Wszystkim, którzy cenią bezpieczeństwo swoich czworonożnych pupili proponujemy eleganckie i wytrzymałe adresówki z alpaki wykonane od podstaw ręcznie.

Rozmiar Ø 25 mm przeznaczony jest dla małego i średniego psa. Zawiera 3 linijki tekstu, np. imię psa, numer telefonu właściciela, informację o czipie oraz znacznik do wyboru : psia morda, psia sylwetka, psia łapa, serce, kość, nieskończoność (patrz zdjęcie). Prosimy o zaznaczenie w zamówieniu czy i jaki znacznik mamy nabić, ponieważ znaczniki są nabijane przez nas dodatkowo, na życzenie Klienta.
Tekst nabijamy literami pisanymi bądź DRUKOWANYMI, do wyboru.

Telefon z numerem kierunkowym kraju (+48) nabijamy w poziomie BEZ SYMBOLU SŁUCHAWKI. Nabicie całości ze słuchawką jest możliwe tylko po okręgu.

Całość adresówki jest oksydowana (przyciemniana), aby nabite informacje były lepiej widoczne.
Do adresówki dołączamy mocne stalowe kółko mocujące wykonane specjalnie dla nas w pracowni galwanizatorskiej.

Wybierając naszą adresówkę masz pewność, że będzie jedyna w swoim rodzaju i powstanie specjalnie dla Twojego czworonożnego przyjaciela.

▶Wymiary◀
średnica adresówki 25 mm, litery 2 mm i 1,5 mm.

Wykorzystane materiały
alpaka (zwana nowym srebrem) jest bardzo wytrzymałym stopem miedzi z cynkiem (czyli mosiądzu), który w wyniku dodatku niklu zyskuje srebrzystobiały kolor, podobny do barwy srebra próby 0,750

▶Metoda produkcji◀
Każdy produkt powstaje ręcznie na zamówienie w rodzinnej pracowni rękodzieła, nie jest to produkcja masowa.

►Indywidualne zamówienia◄
Adresówka powstaje przez wybicie poszczególnych liter i znaków za pomocą znaczników metalowych - treść ustalana jest indywidualnie przez Klienta. Możliwe jest nabijanie dwustronne, za dopłatą 30 - 40 zł.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.