• Ø25mm Adresówka z aluminium dla psa

Kolor
szary
80.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 6 dni
Cena przesyłki 18
Paczkomaty InPost 18
Kurier 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Wszystkim, którzy cenią bezpieczeństwo swoich czworonożnych pupili proponujemy eleganckie i wytrzymałe adresówki z aluminium wykonane od podstaw ręcznie.

Rozmiar Ø 25 mm przeznaczony jest dla małego i średniego psa. Zawiera 3 linijki tekstu, np. imię psa, numer telefonu właściciela, informację o czipie oraz znacznik do wyboru : psia morda, psia sylwetka, psia łapa, serce, kość, nieskończoność (patrz zdjęcie). Całość oksydowana (przyciemniana).

▶▶Prosimy o zaznaczenie w zamówieniu czy i jaki znacznik mamy nabić, ponieważ znaczniki są nabijane przez nas dodatkowo, na życzenie Klienta◀◀

Do adresówki dołączamy mocne stalowe kółko mocujące z półokrągłego drutu z przekarbowaniem, dzięki czemu jest bardzo mocne i wytrzymałe. Nie rozegnie się ono jak chiński odpowiednik i Twój pies będzie na długo zabezpieczony miedziankową adresówką.

Wybierając naszą adresówkę masz pewność, że będzie jedyna w swoim rodzaju i powstanie specjalnie dla Twojego czworonożnego przyjaciela.

▶Wykorzystane materiały◀
aluminium

▶Metoda produkcji◀
Każdy produkt powstaje ręcznie na zamówienie w Łodzi w rodzinnej pracowni rękodzieła, nie jest to produkcja masowa. Adresówka powstaje przez wybicie poszczególnych liter i znaków za pomocą znaczników metalowych - treść ustalana jest indywidualnie przez Klienta - prosimy o informację w zamówieniu nt. treści adresówki.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.