• Ø25mm Adresówka z miedzi dla średniego psa

Kolor
brązowy
150.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 18
Paczkomaty InPost 18
Kurier 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Wszystkim, którzy cenią bezpieczeństwo swoich czworonożnych pupili proponujemy eleganckie i wytrzymałe adresówki z miedzi wykonane od podstaw ręcznie.

Rozmiar Ø 25 mm przeznaczony jest dla średniego i małego psa. Zawiera 3 linijki tekstu, np. imię psa, numer telefonu właściciela (w formacie 123ˑ456ˑ789 --- numer kierunkowy Polski możemy nabić jedynie po okręgu), informację o czipie oraz znacznik do wyboru: psia morda, psia sylwetka, psia łapa, serce, kość, nieskończoność (patrz zdjęcie).

Prosimy o zaznaczenie w zamówieniu czy i jaki znacznik mamy nabić, ponieważ znaczniki są nabijane przez nas dodatkowo, na życzenie Klienta.

Do adresówki dołączamy mocne stalowe kółko mocujące elektrolitycznie galwanizowane czystą miedzią, mocniejsze od dostępnych na rynku chińskich odpowiedników.

Wybierając naszą adresówkę masz pewność, że będzie jedyna w swoim rodzaju i powstanie specjalnie dla Twojego czworonożnego przyjaciela.

▶ Wymiary ◀
średnica adresówki 25 mm; litery 2 mm

▶Wykorzystane materiały◀
miedź

▶Metoda produkcji◀
Każdy produkt powstaje ręcznie na zamówienie w Łodzi w rodzinnej pracowni rękodzieła, nie jest to produkcja masowa

▶Indywidualne zamówienia◀
Adresówka powstaje przez wybicie poszczególnych liter i znaków za pomocą znaczników metalowych - treść ustalana jest indywidualnie przez Klienta. Możliwe jest nabijanie dwustronne, za dopłatą 20-40 zł, w zależności od ilości tekstu.

Prosimy o informację w zamówieniu nt. treści adresówki.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.