• Ø25mm Dwustronna adresówka dla psa z brązu II

Kolor
brązowy
200.00
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 6 dni
Cena przesyłki 17
Paczkomaty InPost 17
Kurier 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Miedzianka = 100% hand made

Wszystkim, którzy cenią bezpieczeństwo swoich czworonożnych pupili proponujemy elegancką i wytrzymałą adresówkę z ▶▶brązu◀◀ wykonaną od podstaw ręcznie.

▶▶ Rozmiar Ø 25 mm przeznaczony jest dla małego i średniego psa ◀◀ Awers zawiera imię psa nabite 4 mm literami, pozostałe informacje znajdują się na rewersie. Mogą to być: numer telefonu właściciela, informacja o czipie oraz znacznik do wyboru: psia morda, psia sylwetka, psia łapa, serce, kość, nieskończoność (patrz zdjęcie). Tekst na rewersie nabijany jest tak jak na zdjęciach - po łuku. Całość oksydowana (przyciemniana), aby informacje były bardziej widoczne. Awers kamienny, czyli przecierany.

▶▶ Prosimy o zaznaczenie w zamówieniu czy i jaki znacznik mamy nabić, ponieważ znaczniki są nabijane przez nas dodatkowo, na życzenie Klienta◀◀

Do adresówki dołączamy zamawiane przez nas w pracowni metaloplastycznej mocne kółko mocujące z przekarbowaniem, dzięki czemu nie rozegnie się ono jak pierwszy lepszy odpowiednik i bezpiecznie będzie trzymać adresówkę.

▶▶ Prosimy o informację w zamówieniu na temat treści adresówki ◀◀

PAMIĘTAJ
▶▶ Przy wybijaniu dwustronnym tekst ze strony przeciwnej może się wybrzuszyć (przebijać) na stronę, na którą aktualnie patrzysz. Jest to naturalny wynik obróbki metalu metodą hand stamping. Nie jest to wada produktu ręcznie wykonanego. ◀◀

Wybierając adresówkę Miedzianki masz pewność, że będzie jedyna w swoim rodzaju i powstanie specjalnie dla Twojego czworonożnego przyjaciela.

▶ Metoda produkcji ◀
Każdy produkt powstaje ręcznie na zamówienie w Łodzi w rodzinnej pracowni rękodzieła, nie jest to produkcja masowa.

▶ Wymiary ◀
średnica adresówki 25 mm; średnica kółka mocującego 20 mm

▶ Wykorzystane materiały ◀
brąz (grubość blachy 0,8 mm)
Wykonujemy adresówki z 4 metali - miedzi, mosiądzu, alpaki i BRĄZU (patrz ostatnie zdjęcie). Jeśli wolisz, aby adresówka Twojego psa była w innym kolorze niż brązowy, spójrz na ostatnie zdjęcie i napisz w uwagach do zamówienia, który metal wybierasz.