• Ø25mm Dwustronna adresówka z mosiądzu [1 numer]

180.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 10 dni
Cena przesyłki 18
Paczkomaty InPost 18
Kurier 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Miedzianka = 100% hand made

Wszystkim, którzy cenią bezpieczeństwo swoich czworonożnych pupili proponujemy eleganckie i wytrzymałe adresówki z mosiądzu wykonane od podstaw ręcznie.

▶▶ Rozmiar Ø 25 mm przeznaczony jest dla małego i średniego psa ◀◀

Awers zawiera ▶ 2 linijki tekstu ◀ czyli imię psa i JEDEN numer telefonu właściciela oraz znacznik do wyboru: psia morda, psia sylwetka, psia łapa, serce, kość, nieskończoność (patrz zdjęcie). Rewers może zawierać dodatkowe informacje, które nie zmieszczą się na jednej stronie, takie jak informacja o czipie. Tekst na rewersie nabijany jest po łuku lub w rzędach, w zależności od jego ilości. Całość oksydowana (przyciemniana), aby informacje były bardziej widoczne. Awers kamienny, czyli przecierany. Używamy liter DRUKOWANYCH i pisanych. Jeśli nie zostanie to określone w zamówieniu nabijemy je wg uznania.

▶▶ Prosimy o zaznaczenie w zamówieniu czy i jaki znacznik mamy nabić, ponieważ znaczniki są nabijane przez nas dodatkowo, na życzenie Klienta◀◀

Do adresówki dołączamy zamawiane przez nas w pracowni metaloplastycznej mocne kółko mocujące z przekarbowaniem, dzięki czemu nie rozegnie się ono jak pierwszy lepszy odpowiednik i bezpiecznie będzie trzymać adresówkę.

▶ Metoda produkcji ◀
Każdy produkt powstaje ręcznie na zamówienie w Łodzi w rodzinnej pracowni rękodzieła, nie jest to produkcja masowa.

▶ Wymiary ◀
średnica adresówki 25 mm; średnica kółka mocującego 20 mm

▶ Wykorzystane materiały ◀
mosiądz (grubość blachy 0,8 mm)
Wykonujemy adresówki z 4 metali - miedzi, MOSIĄDZU, alpaki i brązu (patrz ostatnie zdjęcie). Jeśli wolisz, aby adresówka Twojego psa była w innym kolorze niż złoty, spójrz na ostatnie zdjęcie i napisz w uwagach do zamówienia, który metal wybierasz.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.