• Ø25mm Dwustronna adresówka z mosiądzu-2 numery

180.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 6 dni
Cena przesyłki 18
Paczkomaty InPost 18
Kurier 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Miedzianka = 100% hand made

Wszystkim, którzy cenią bezpieczeństwo swoich czworonożnych pupili proponujemy eleganckie i wytrzymałe adresówki z mosiądzu wykonane od podstaw ręcznie.

▶▶ Rozmiar Ø 25 mm przeznaczony jest dla małego i średniego psa ◀◀ Awers zawiera 3 linijki tekstu, np. imię psa, numer telefonu właściciela, informację o czipie oraz znacznik do wyboru: psia morda, psia sylwetka, psia łapa, serce, kość, nieskończoność (patrz zdjęcie). Rewers może zawierać dodatkowe informacje, które nie zmieszczą się na jednej stronie. Tekst na rewersie nabijany jest po łuku lub w rzędach, w zależności od jego ilości. Całość oksydowana (przyciemniana), aby informacje były bardziej widoczne. Awers kamienny, czyli przecierany.

▶▶ Prosimy o zaznaczenie w zamówieniu czy i jaki znacznik mamy nabić, ponieważ znaczniki są nabijane przez nas dodatkowo, na życzenie Klienta◀◀

Do adresówki dołączamy zamawiane przez nas w pracowni metaloplastycznej mocne kółko mocujące z przekarbowaniem, dzięki czemu nie rozegnie się ono jak pierwszy lepszy odpowiednik i bezpiecznie będzie trzymać adresówkę.

▶▶ Prosimy o informację w zamówieniu na temat treści adresówki ◀◀

Wybierając adresówkę Miedzianki masz pewność, że będzie jedyna w swoim rodzaju i powstanie specjalnie dla Twojego czworonożnego przyjaciela.

▶ Metoda produkcji ◀
Każdy produkt powstaje ręcznie na zamówienie w Łodzi w rodzinnej pracowni rękodzieła, nie jest to produkcja masowa.

▶ Wymiary ◀
średnica adresówki 25 mm; średnica kółka mocującego 20 mm

▶ Wykorzystane materiały ◀
mosiądz (grubość blachy 0,8 mm)
Wykonujemy adresówki z 4 metali - miedzi, MOSIĄDZU, alpaki i brązu (patrz ostatnie zdjęcie). Jeśli wolisz, aby adresówka Twojego psa była w innym kolorze niż złoty, spójrz na ostatnie zdjęcie i napisz w uwagach do zamówienia, który metal wybierasz.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.