• Ø32 mm Dwustronna adresówka dla psa z adresem

Kolor
brązowy
220.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 10 dni
Cena przesyłki 18
Paczkomaty InPost 18
Kurier 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Miedzianka = 100% hand made

Wszystkim, którzy cenią bezpieczeństwo swoich czworonożnych pupili proponujemy elegancką i wytrzymałą adresówkę z ▶▶miedzi◀◀ wykonaną od podstaw ręcznie.

▶▶ Rozmiar Ø 32 mm przeznaczony jest dla średniego i dużego psa ◀◀ Awers zawiera 3 linijki tekstu, tj. imię psa i 2 numery telefonu właściciela oraz znacznik do wyboru: psia morda, psia sylwetka, psia łapa, serce, kość, nieskończoność (patrz zdjęcie). Rewers zawiera adres oraz dodatkowe informacje, które nie zmieszczą się na jednej stronie, np. informację o czipie. Tekst na rewersie nabijany jest tak jak na zdjęciach - w rzędach. Całość oksydowana (przyciemniana), aby informacje były bardziej widoczne. Awers kamienny, czyli przecierany.

▶▶ Prosimy o zaznaczenie w zamówieniu czy i jaki znacznik mamy nabić, ponieważ znaczniki są nabijane przez nas dodatkowo, na życzenie Klienta◀◀

Do adresówki dołączamy zamawiane przez nas w pracowni metaloplastycznej mocne kółko mocujące z przekarbowaniem, dzięki czemu nie rozegnie się ono jak pierwszy lepszy odpowiednik i bezpiecznie będzie trzymać adresówkę.

▶▶ Prosimy o informację w zamówieniu na temat treści adresówki ◀◀

Wybierając adresówkę Miedzianki masz pewność, że będzie jedyna w swoim rodzaju i powstanie specjalnie dla Twojego czworonożnego przyjaciela.

▶ Metoda produkcji ◀
Każdy produkt powstaje ręcznie na zamówienie w Łodzi w rodzinnej pracowni rękodzieła, nie jest to produkcja masowa.

▶ Wymiary ◀
średnica adresówki 32 mm; średnica kółka mocującego 20 mm

▶ Wykorzystane materiały ◀
miedź (grubość blachy 0,8 mm)
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.