• Ø32mm Adresówka Brass Glamour Best Friend II

180.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 10 dni
Cena przesyłki 18
Paczkomaty InPost 18
Kurier 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Miedzianka = 100% handmade

Wszystkim, którzy cenią bezpieczeństwo swoich czworonożnych pupili oraz lubią błyskotki proponujemy eleganckie i wytrzymałe adresówki mosiężne wykonane od podstaw ręcznie.

Wycinamy z blachy mosiężnej okrąg o średnicy 32 mm. Każda litera i cyfra są ręcznie wybite w powierzchni adresówki (imię pupila i numer telefonu właściciela). Adresówka jest oksydowana, co powoduje, że nabity tekst jest bardzo czytelny. Następnie wywiercamy otwór przez który przełożymy mocne stalowe kółko mocujące z półokrągłego drutu z przekarbowaniem, dzięki czemu jest bardzo mocne i wytrzymałe. Nie rozegnie się ono jak chiński odpowiednik i Twój pies będzie na długo zabezpieczony miedziankową adresówką. Drugie kółko służy do przypięcia adresówki do obroży. Elegancji dodaje zawieszka z metalowym sercem w kolorze srebrnym. Jeśli wolisz jednakową kolorystykę, zajrzyj do oferty ze złotym sercem (patrz przedostatnie zdjęcie):
https://miedzianka.com/32mm-adresowka-brass-glamour-best-friend-prod237395.htm

Oprócz imienia i numeru telefonu możemy nabić znacznik do wyboru: psia morda, psia sylwetka, psia łapa, serce, kość, nieskończoność (patrz zdjęcie).

Prosimy, zaznacz w zamówieniu czy i jaki znacznik mamy nabić, ponieważ znaczniki są nabijane przez nas dodatkowo, na życzenie Klienta.

Używamy liter DRUKOWANYCH i pisanych. Jeśli nie zostanie to określone w zamówieniu nabijemy je według uznania.

Wybierając naszą adresówkę masz pewność, że będzie jedyna w swoim rodzaju i powstanie specjalnie dla Twojego czworonoga.

►Metoda produkcji ◄
Każdy produkt powstaje ręcznie na zamówienie w rodzinnej pracowni rękodzieła, nie jest to produkcja masowa.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.