• Ø32mm Adresówka Copper Elegant [Best Friend]

Kolor
brązowy
170.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 18
Paczkomaty InPost 18
Kurier 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Wszystkim, którzy cenią bezpieczeństwo swoich czworonożnych pupili oraz lubią błyskotki proponujemy eleganckie i wytrzymałe adresówki miedziane wykonane od podstaw ręcznie.

Wycinamy z blachy miedzianej okrąg o średnicy 32 mm. Każda litera i cyfra są ręcznie wybite w powierzchni adresówki (imię pupila i numer telefonu właściciela poprzedzony symbolem słuchawki). Adresówka jest oksydowana, co powoduje, że nabity tekst jest bardzo czytelny. Następnie wywiercamy otwór przez który przełożymy mocne kółko mocujące z przekarbowaniem galwanizowane czystą miedzią. Dzięki temu nie rozegnie się ono jak chiński odpowiednik i Twój pies będzie na długo zabezpieczony miedziankową adresówką. Drugie kółko służy do przypięcia adresówki do obroży. Elegancji dodaje metalowa zawieszka - serce z napisem Best Friend.

Oprócz imienia i numeru telefonu możemy nabić znacznik do wyboru: psia morda, psia sylwetka, psia łapa, serce, kość, nieskończoność (patrz zdjęcie). Domyślnie nabijamy go z przodu i z tyłu imienia. Jeśli wolisz mieć go w innym miejscu, zaznacz to w uwagach do zamówienia.
Prosimy o zaznaczenie czy i jaki znacznik mamy nabić, ponieważ znaczniki NIE SĄ CZĘŚCIĄ STAŁĄ ADRESÓWKI, są nabijane przez nas dodatkowo, na życzenie Klienta.

Tło zawieszki jest przecierane (określamy je jako kamienne).

▶▶Używamy liter DRUKOWANYCH lub pisanych. Jeśli nie zostanie to określone w zamówieniu nabijemy DRUKOWANE◀◀

Prosimy o podanie w uwagach do zamówienia:
1. imienia
2. znaczników i ich ułożenia
3. rodzaju liter (pisane, DRUKOWANE)
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.