• Ø32mm Adresówka Copper Elegant Dog Track II

Kolor
brązowy
RODZAJ
170.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 10 dni
Cena przesyłki 18
Paczkomaty InPost 18
Kurier 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Wszystkim, którzy cenią bezpieczeństwo swoich czworonożnych pupili oraz lubią błyskotki proponujemy eleganckie i wytrzymałe adresówki miedziane wykonane od podstaw ręcznie.

Wycinamy z blachy miedzianej okrąg o średnicy 32 mm.
Każda litera i cyfra są ręcznie wybite w powierzchni adresówki (imię pupila i numer telefonu właściciela).
Adresówka jest oksydowana, co powoduje, że nabity tekst jest bardzo czytelny. Następnie wywiercamy otwór przez który przełożymy mocne kółko mocujące z przekarbowaniem galwanizowane czystą miedzią. Dzięki temu nie rozegnie się ono jak tani odpowiednik i Twój pies będzie na długo zabezpieczony miedziankową adresówką. Drugie kółko służy do przypięcia adresówki do obroży. Elegancji dodaje metalowe serce z odciskiem psich łap.

Powierzchnia miedzi jest delikatnie przecierana. Jeśli wolisz efekt mocnego młotkowania, zajrzyj tutaj: ► https://miedzianka.com/32-mm-adresowka-copper-elegant-dla-psa-prod221670.htm

Oprócz imienia i numeru telefonu możemy nabić znacznik do wyboru: psia morda, psia sylwetka, psia łapa, serce, kość, nieskończoność (patrz zdjęcie).

Prosimy o zaznaczenie w zamówieniu czy i jaki znacznik mamy nabić, ponieważ znaczniki są nabijane przez nas dodatkowo, na życzenie Klienta.

Używamy liter DRUKOWANYCH (RUBY) i pisanych (Samadi). Wybierz w opcjach oferty, które wolisz.
Wybierając naszą adresówkę masz pewność, że będzie jedyna w swoim rodzaju i powstanie specjalnie dla Twojego czworonoga.

▶ Metoda produkcji ◀
Każdy produkt powstaje ręcznie na zamówienie w Łodzi w rodzinnej pracowni rękodzieła, nie jest to produkcja masowa.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.