• Ø32mm Adresówka Jestem Burek [miedź]

Kolor
brązowy
RODZAJ
170.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 18
Paczkomaty InPost 18
Kurier 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Miedzianka = 100% hand made
Wszystkim, którzy cenią bezpieczeństwo swoich czworonożnych pupili proponujemy adresówki miedziane ▶wykonane od podstaw ręcznie◀
Rozmiar Ø 32 mm jest standardowym rozmiarem jaki mamy w ofercie, przeznaczony jest dla średnich i dużych psów.

Używamy liter DRUKOWANYCH i pisanych - wybierz ich rodzaj podczas składania zamówienia.

OFERTA DOTYCZY 1 SZTUKI

▶▶ Wersja JESTEM BUREK zawiera imię psa po słowie JESTEM, jeden lub dwa numery telefonu właściciela poprzedzone symbolem słuchawki, dowolne znaczniki wybrane z wzornika oraz informację o czipie (lub inny krótki tekst)◀◀ Jeśli nie podasz nam numerów znaczników z wzornika na zdjęciu, nabijemy je takie same jak w ofercie. Imię dłuższe niż 6 liter nabijamy w drugiej linijce, nie zmieści się po prostu w jednym rzędzie z JESTEM.

Jak powstaje adresówka?
Wycinamy z blachy miedzianej okrąg o średnicy 32 mm. Nabijamy podane przez Ciebie imię i numery telefonu◀◀ Każda litera i cyfra są ręcznie wybite w powierzchni adresówki. Następnie powierzchnia jest młotkowana, dzięki czemu uzyskujemy efekt lekkiego postarzenia. Całość oksydujemy (przyciemniamy w specjalnym kwasie), co powoduje, że nabity tekst jest bardzo czytelny. Następnie wywiercamy otwór przez który przełożymy mocne kółko mocujące z przekarbowaniem galwanizowane czystą miedzią. Dzięki temu nie rozegnie się ono jak tani odpowiednik i Twój pies będzie na długo zabezpieczony miedziankową adresówką.

Wybierając nasze adresówki masz pewność, że będą jedyne w swoim rodzaju i powstaną specjalnie dla Twoich czworonożnych przyjaciół.

▶▶Metoda produkcji◀◀
Każda adresówka powstaje ręcznie na zamówienie w Łodzi w rodzinnej pracowni rękodzieła, nie jest to produkcja masowa.
Podczas składania zamówienia podaj nam dane do nabicia na Twojej adresówce.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.