• Ø32mm Adresówka Minimal [brąz] dwustronna

Kolor
brązowy
210.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 6 dni
Cena przesyłki 18
Paczkomaty InPost 18
Kurier 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Miedzianka = 100% hand made

Wszystkim, którzy cenią bezpieczeństwo swoich czworonożnych pupili proponujemy adresówki z brązu ▶wykonane od podstaw ręcznie◀ Brąz jest bardzo wytrzymałym stopem miedzi z cyną, dlatego szczególnie polecamy adresówki z niego wykonane psom aktywnym.

Rozmiar Ø 32 mm przeznaczony jest dla średnich i dużych psów.

▶▶ Dwustronna wersja MINIMAL powstała z myślą o właścicielach - minimalistach, którzy nie lubią natłoku informacji na adresówce. Awers zawiera imię psa i informację o czipie, na rewersie nabijamy numer telefonu właściciela ◀◀

Wycinamy z blachy z brązu okrąg o średnicy 32 mm. Nabijamy podane przez Ciebie informacje. Na zdjęciu adresówka przeznaczona na rynek angielski - Ty koniecznie podaj nam swój tekst do nabicia. Każda litera i cyfra są ręcznie wybite w powierzchni adresówki. Jest ona oksydowana, co powoduje, że nabity tekst jest bardzo czytelny. Następnie wywiercamy otwór przez który przełożymy mocne kółko mocujące z przekarbowaniem galwanizowane czystą miedzią. Dzięki temu nie rozegnie się ono jak tani odpowiednik i Twój pies będzie na długo zabezpieczony miedziankową adresówką.

OSTATNIE ZDJĘCIE POKAZUJE WSZYSTKIE DOSTĘPNE METALE, Z KTÓRYCH WYKONUJEMY ADRESÓWKI.
Znajdziesz je w sekcji ▶▶ https://miedzianka.com/psy-0-1442.htm

▶▶Metoda produkcji◀◀
Każda adresówka powstaje ręcznie na zamówienie w Łodzi w rodzinnej pracowni rękodzieła, nie jest to produkcja masowa.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.