• Ø32mm Adresówka dla psa Mom&Dad dwustronna

Kolor
szary
220.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 10 dni
Cena przesyłki 18
Paczkomaty InPost 18
Kurier 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Miedzianka = 100% hand made

Wszystkim, którzy cenią bezpieczeństwo swoich czworonożnych pupili proponujemy eleganckie i wytrzymałe adresówki z alpaki wykonane od podstaw ręcznie.

▶▶ Rozmiar Ø 32 mm przeznaczony jest dla średniego i dużego psa ◀◀
Adresówka Mom&Dad posiada dwie strony. Na jednej podajesz dane do mamy, a na drugiej do taty. Dzięki temu Twój czworonożny przyjaciel ma większe szanse wrócić bezpiecznie do domu podczas swojej samotnej wędrówki.

Możesz również wybrać znaczniki z wzornika. Zaznacz w zamówieniu czy i jaki znacznik mamy nabić, ponieważ znaczniki są nabijane przez nas dodatkowo, na życzenie Klienta.

Do adresówki dołączamy zamawiane przez nas w pracowni metaloplastycznej mocne kółko mocujące z przekarbowaniem, dzięki czemu nie rozegnie się ono jak dostępne w sprzedaży odpowiedniki i bezpiecznie będzie trzymać adresówkę.

W uwagach do zamówienia wpisz numery telefonów i numery znaczników, które wybierasz.Całość oksydowana (przyciemniana), aby informacje były bardziej widoczne. Awers kamienny, czyli przecierany.

Wybierając adresówkę Miedzianki masz pewność, że będzie jedyna w swoim rodzaju i powstanie specjalnie dla Twojego czworonożnego przyjaciela.

▶ Metoda produkcji ◀
Każdy produkt powstaje ręcznie na zamówienie w Łodzi w rodzinnej pracowni rękodzieła, nie jest to produkcja masowa.

▶ Wymiary ◀
średnica adresówki 32 mm; średnica kółka mocującego 20 mm

▶ Wykorzystane materiały ◀
alpaka (zwana nowym srebrem) jest bardzo wytrzymałym stopem miedzi z cynkiem (czyli mosiądzu), który w wyniku dodatku niklu zyskuje srebrzystobiały kolor, podobny do barwy srebra próby 0,750

UWAGA
▶▶ Przy wybijaniu dwustronnym tekst ze strony przeciwnej może się wybrzuszyć (przebijać) na stronę, na którą aktualnie patrzysz. Jest to naturalny wynik obróbki metalu metodą hand stamping. Nie jest to wada produktu ręcznie wykonanego. ◀◀

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.