• Ø32mm Adresówka dla psa dwustronna - Pańcio się zgubił

Kolor
brązowy
RODZAJ
210.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 6 dni
Cena przesyłki 18
Paczkomaty InPost 18
Kurier 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Miedzianka = 100% hand made

Wszystkim, którzy cenią bezpieczeństwo swoich czworonożnych pupili proponujemy adresówki miedziane ▶wykonane od podstaw ręcznie◀ Rozmiar Ø 32 mm jest standardowym rozmiarem jaki mamy w ofercie, przeznaczony jest dla średnich i dużych psów.

▶▶ Dwustronna adresówka Pańcio się zgubił powstała z myślą o wszystkich psach, których właściciele lubią się gdzieś zapodziać ;) ◀◀
▶▶Jeżeli jesteś kobietą i lubisz się gdzieć zapodziać psu, również możemy wykonać dla Ciebie adresówkę. Zaznacz tylko, że zamawiasz wersję damską◀◀

Wycinamy z blachy miedzianej okrąg o średnicy 32 mm. Na awersie nabijamy podane przez Ciebie imię i 1 lub 2 numery telefonu oraz krótki tekst.
W sumie awers liczy 4 linijki. Rewers wygląda tak jak na zdjęciach.
Każda litera i cyfra są ręcznie wybite w powierzchni adresówki. Jest ona oksydowana, co powoduje, że nabity tekst jest bardzo czytelny. Następnie wywiercamy otwór przez który przełożymy mocne kółko mocujące z przekarbowaniem galwanizowane czystą miedzią. Dzięki temu nie rozegnie się ono jak chiński odpowiednik i Twój pies będzie na długo zabezpieczony miedziankową adresówką. Napisz jakich liter użyć DRUKOWANYCH czy pisanych. Jeśli tego nie zrobisz, wybierzemy je za Ciebie.

▶▶W uwagach do zamówienia podaj nam dane niezbędne do wykonania adresówki, tj. treść awersu ◀◀

Wybierając naszą adresówkę masz pewność, że będzie jedyna w swoim rodzaju i powstanie specjalnie dla Twojego czworonożnego przyjaciela. Na zdjęciach APRI - dziękujemy!

▶▶Metoda produkcji◀◀
Każda adresówka powstaje ręcznie na zamówienie w Łodzi w rodzinnej pracowni rękodzieła, nie jest to produkcja masowa.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.