• Ø32mm Adresówka dwustronna Baby Girl/Boy

Kolor
brązowy
RODZAJ
219.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 18
Paczkomaty InPost 18
Kurier 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Miedzianka = 100% hand made

Wszystkim właścicielom psów, którzy cenią bezpieczeństwo swoich czworonożnych pupili oraz lubią błyskotki proponujemy eleganckie i wytrzymałe dwustronne adresówki z miedzi wykonane od podstaw ręcznie.

Dwustronna adresówka Baby Boy i Baby Girl w tej ofercie przeznaczone są na rynek duński - z obowiązkowymi danymi właściciela (imię, nazwisko i pełny adres). Na rewersie imię psiaka umieszczone między 2 sercami.

Wycinamy z blachy miedzianej okrąg o średnicy 32 mm. Każda litera i cyfra są ręcznie wybite w powierzchni adresówki. Adresówka jest oksydowana, co powoduje, że nabity tekst jest bardzo czytelny. Następnie wywiercamy otwór przez który przełożymy mocne kółko mocujące z przekarbowaniem. Dzięki temu nie rozegnie się ono jak chiński odpowiednik i Twój pies będzie na długo zabezpieczony miedziankową adresówką. Drugie kółko służy do przypięcia adresówki do obroży. Elegancji dodaje zawieszka z metalowym sercem z różowym kryształkiem wdziewczyńskim :) kolorze i napisem Baby Girl.

Oprócz danych tekstowych możemy nabić DODATKOWO znacznik do wyboru: psia morda, psia sylwetka, psia łapa, serce, kość, nieskończoność (patrz zdjęcie).

▶▶ Prosimy o zaznaczenie w zamówieniu czy i jaki znacznik mamy nabić, ponieważ znaczniki są nabijane przez nas dodatkowo, na życzenie Klienta◀◀

Używamy liter DRUKOWANYCH i pisanych w rozmiarze 2 mm. Jeśli nie zostanie to określone w zamówieniu nabijemy je według uznania.

Wybierając naszą adresówkę masz pewność, że będzie jedyna w swoim rodzaju i powstanie specjalnie dla Twojego czworonoga.

▶▶Metoda produkcji◀◀
Każda adresówka powstaje ręcznie na zamówienie w Łodzi w rodzinnej pracowni rękodzieła, nie jest to produkcja masowa.

▶ Wykorzystane materiały ◀
miedź (grubość blachy 0,8 mm)
Wykonujemy adresówki z 4 metali - MIEDZI, mosiądzu, alpaki i brązu (patrz ostatnie zdjęcie). Jeśli wolisz, aby adresówka Twojego psa była w innym kolorze niż brązowy, spójrz na ostatnie zdjęcie i napisz w uwagach do zamówienia, który metal wybierasz.

UWAGA
▶▶ Przy wybijaniu dwustronnym tekst ze strony przeciwnej może się wybrzuszyć (przebijać) na stronę, na którą aktualnie patrzysz. Jest to naturalny wynik obróbki metalu metodą hand stamping. Nie jest to wada produktu ręcznie wykonanego. ◀◀
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.