• Ø32mm Adresówka dwustronna z datą urodzenia psa

Kolor
brązowy
210.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 6 dni
Cena przesyłki 18
Paczkomaty InPost 18
Kurier 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Miedzianka = 100% hand made

Wszystkim właścicielom psów, którzy cenią bezpieczeństwo swoich czworonożnych pupili proponujemy eleganckie i wytrzymałe dwustronne adresówki z miedzi wykonane od podstaw ręcznie.

Adresówka z datą urodzenia psa zawiera imię psiaka i numer/numery telefonu nabite na awersie oraz datę urodzenia psa z rasą na rewersie. Dodatkowo nabijamy dowolne znaczniki z załączonego wzornika - napisz, które wybierasz.

Wycinamy z blachy miedzianej okrąg o średnicy 32 mm. Każda litera i cyfra są ręcznie wybite w powierzchni adresówki. Adresówka jest oksydowana, co powoduje, że nabity tekst jest bardzo czytelny. Następnie wywiercamy otwór przez który przełożymy mocne kółko mocujące z przekarbowaniem. Dzięki temu nie rozegnie się ono jak dostępne na rynku odpowiedniki i Twój pies będzie na długo zabezpieczony miedziankową adresówką. Drugie kółko służy do przypięcia adresówki do obroży.

▶▶ Prosimy o zaznaczenie w zamówieniu czy i jaki znacznik mamy nabić, ponieważ znaczniki są nabijane przez nas dodatkowo, na życzenie Klienta◀◀

Używamy liter DRUKOWANYCH i pisanych w rozmiarze 2 mm. Jeśli nie zostanie to określone w zamówieniu nabijemy je według uznania.

Wybierając naszą adresówkę masz pewność, że będzie jedyna w swoim rodzaju i powstanie specjalnie dla Twojego czworonoga.

▶▶Metoda produkcji◀◀
Każda adresówka powstaje ręcznie na zamówienie w Łodzi w rodzinnej pracowni rękodzieła, nie jest to produkcja masowa.

UWAGA
▶▶ Przy wybijaniu dwustronnym tekst ze strony przeciwnej może się wybrzuszyć (przebijać) na stronę, na którą aktualnie patrzysz. Jest to naturalny wynik obróbki metalu metodą hand stamping. Nie jest to wada produktu ręcznie wykonanego. ◀◀
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.