• Ø32mm Adresówka miedziana-2 numery po okręgu

Kolor
brązowy
160.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 10 dni
Cena przesyłki 18
Paczkomaty InPost 18
Kurier 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Wszystkim, którzy cenią bezpieczeństwo swoich czworonożnych pupili oraz lubią błyskotki proponujemy eleganckie i wytrzymałe adresówki z miedzi wykonane od podstaw ręcznie.

Jak powstaje nasza adresówka?
Wycinamy z blachy miedzianej okrąg o średnicy 32 mm.
Każdą literę i cyfrę wybijamy ręcznie w powierzchni adresówki (imię pupila i 2 numery telefonu właściciela poprzedzone symbolem słuchawki). Adresówka jest oksydowana, co powoduje, że nabity tekst jest bardzo czytelny.
Następnie wywiercamy otwór, przez który przełożymy mocne i wytrzymałe kółko mocujące z przekarbowaniem. Nie rozegnie się ono jak tani odpowiednik i Twój pies będzie na długo zabezpieczony naszą adresówką.

Oprócz imienia i numerów telefonu możemy nabić znacznik do wyboru: psia morda, psia sylwetka, psia łapa, serce, kość, nieskończoność (patrz zdjęcie). Domyślnie nabijamy go na środku pod imieniem. Jeśli wolisz mieć go w innym miejscu, zaznacz to w uwagach do zamówienia.
Prosimy o zaznaczenie czy i jaki znacznik mamy nabić, ponieważ znaczniki NIE SĄ CZĘŚCIĄ STAŁĄ ADRESÓWKI, są nabijane przez nas dodatkowo, na życzenie Klienta.

▶▶Używamy liter DRUKOWANYCH lub pisanych. Jeśli nie zostanie to określone w zamówieniu nabijemy DRUKOWANE◀◀

Prosimy o podanie w uwagach do zamówienia:
1. imienia
2. numerów telefonu
3. znaczników i ich ułożenia
4. rodzaju liter (pisane, DRUKOWANE)

▶Wykorzystane materiały◀
miedź o grubości 0,8 mm
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.