• Ø32mm Adresówka z alpaki dla psa

Kolor
szary
170.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 6 dni
Cena przesyłki 18
Paczkomaty InPost 18
Kurier 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Wszystkim, którzy cenią bezpieczeństwo swoich czworonożnych pupili proponujemy eleganckie i wytrzymałe adresówki z alpaki wykonane od podstaw ręcznie.

Rozmiar Ø 32 mm przeznaczony jest dla średniego i dużego psa. Może zawierać max 4 linijki tekstu, np. imię psa, numer/numery telefonu właściciela, informację o czipie oraz znacznik z wzornika. Zaznacz w zamówieniu czy i jaki znacznik mamy nabić, ponieważ znaczniki są nabijane przez nas dodatkowo, na życzenie Klienta. Całość jest oksydowana (przyciemniana), aby dane były czytelne.

Do adresówki dołączamy mocne galwanizowane kółko mocujące z przekarbowaniem, dzięki czemu jest ono bardziej wytrzymałe od dostępnych na rynku odpowiedników.

W uwagach do zamówienia wpisz dane do nabicia i numery znaczników, które wybierasz.

Wymiary :
średnica adresówki 32 mm

Wykorzystane materiały
alpaka (zwana nowym srebrem) jest bardzo wytrzymałym stopem miedzi z cynkiem (czyli mosiądzu), który w wyniku dodatku niklu zyskuje srebrzystobiały kolor, podobny do barwy srebra próby 0,750

►Metoda produkcji◄
Wszystkie nasze wyroby powstają w rodzinnej pracowni rękodzieła. Nie jest to produkcja masowa.

►Indywidualne zamówienia◄
Adresówka powstaje przez wybicie poszczególnych liter i znaków za pomocą znaczników metalowych - treść ustalana jest indywidualnie przez Klienta. Możliwe jest nabijanie dwustronne, za dopłatą 30 - 40 zł w zależności od ilości tekstu.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.