• Ø32mm Adresówka - zbijane brzegi [miedź]

Kolor
brązowy
RODZAJ
160.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 10 dni
Cena przesyłki 18
Paczkomaty InPost 18
Kurier 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Wszystkim, którzy cenią bezpieczeństwo swoich czworonożnych pupili proponujemy adresówki miedziane wykonane od podstaw ręcznie.

Rozmiar Ø 32 mm jest podstawowym rozmiarem jaki mamy w ofercie. Przeznaczony jest dla średnich i dużych psów. Wersja ze zbijanymi brzegami może wyglądać jak na zdjęciu lub zostać skomponowana przez Ciebie. Może zawierać max 4 linijki.
Jako linijkę traktujemy 1.imię psa 2.numer telefonu 3.informację o czipie lub inny krótki tekst 4.znacznik do wyboru: przedstawiony na zdjęciu lub dowolny z wzornika - psia morda, psia sylwetka, psia łapa, serce, kość, nieskończoność (patrz zdjęcie).


▶▶Do wyboru:◀◀
* litery DRUKOWANE lub pisane. Jeśli tego nie zrobisz, wybierzemy je za Ciebie;
* rodzaj znacznika (psia łapa, serce, kość itd.) - i miejsce jego ułożenia - wzornik na ostatnim zdjęciu

Jeżeli wolisz gładkie brzegi możesz wybrać tę opcję, która jest 10 zł tańsza.

Do adresówki dołączamy mocne stalowe kółko mocujące elektrolitycznie galwanizowane czystą miedzią, wykonane specjalnie dla nas w pracowni galwanizatorskiej. Jest mocniejsze niż dostępne na rynku tanie odpowiedniki, nie rozegnie się podczas szaleństw Twojego pupila.

▶ Metoda produkcji ◀
Każdy produkt powstaje ręcznie na zamówienie w Łodzi w rodzinnej pracowni rękodzieła, nie jest to produkcja masowa.

Wycinamy z blachy miedzianej okrąg o średnicy 32 mm. Każda litera i cyfra są ręcznie wybite w powierzchni adresówki. Zbijamy jej brzegi, dzięki czemu nabiera charakteru retro. Adresówka jest oksydowana (przyciemniana specjalnym kwasem), co powoduje, że nabity tekst jest bardzo czytelny, później ją polerujemy. Następnie wywiercamy otwór przez który przełożymy mocne kółko mocujące.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.