• Ø32mm Dwustronna adresówka Zwróć mnie

Kolor
brązowy
210.00
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 10 dni
Cena przesyłki 17
Paczkomaty InPost 17
Kurier 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Miedzianka = 100% hand made

Wszystkim, którzy cenią bezpieczeństwo swoich czworonożnych pupili proponujemy dwustronne adresówki miedziane wykonane od podstaw ręcznie.

Rozmiar Ø 32 mm jest standardowym rozmiarem jaki mamy w ofercie. Awers zawiera imię psa numer/numery telefonu właściciela i informację o czipie oraz znacznik do wyboru: psia morda, psia sylwetka, psia łapa, serce, kość, nieskończoność (patrz zdjęcie).
Prosimy o zaznaczenie w zamówieniu czy i jaki znacznik mamy nabić, ponieważ znaczniki są nabijane przez nas dodatkowo, na życzenie Klienta.
REWERS jest identyczny jak na zdjęciu.

Całość oksydujemy (przyciemniamy), aby informacje były dobrze widoczne.

Do adresówki dołączamy mocne stalowe kółko mocujące elektrolitycznie galwanizowane czystą miedzią, mocniejsze od dostępnych na rynku chińskich odpowiedników.

Wybierając naszą adresówkę masz pewność, że będzie jedyna w swoim rodzaju i powstanie specjalnie dla Twojego czworonożnego przyjaciela.

▶ Wymiary ◀
średnica adresówki 32 mm
średnica kółka mocującego 20 mm

▶ Wykorzystane materiały ◀
miedź (grubość blachy 10 mm)

▶ Metoda produkcji ◀
Nasze produkty powstają w Łodzi w rodzinnej pracowni rękodzieła, nie jest to produkcja masowa.

► Indywidualne zamówienia ◄
Adresówka powstaje przez wybicie poszczególnych liter i znaków za pomocą znaczników metalowych. Prosimy o informację niezbędnych do wykonania adresówki, tj. imienia psa i numerów telefonu. Jeśli Twój pies nie ma czipa, zaznacz koniecznie, abyśmy nie nabijali tej informacji.

UWAGA
▶▶ Przy wybijaniu dwustronnym tekst ze strony przeciwnej może się wybrzuszyć (przebijać) na stronę, na którą aktualnie patrzysz. Jest to naturalny wynik obróbki metalu metodą hand stamping. Nie jest to wada produktu ręcznie wykonanego. ◀◀