• Ø32mm Dwustronna adresówka dla psa podróżnika

Kolor
brązowy
RODZAJ
220.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 10 dni
Cena przesyłki 18
Paczkomaty InPost 18
Kurier 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Miedzianka = 100% hand made

Wszystkim, którzy cenią bezpieczeństwo swoich czworonożnych pupili proponujemy elegancką i wytrzymałą dwustronną adresówkę z ▶▶miedzi◀◀ wykonaną od podstaw ręcznie.

▶▶ Rozmiar Ø 32 mm przeznaczony jest dla średniego i dużego psa ◀◀ Adresówka ZGUBIŁEM SIĘ zawiera imię pupila, nabijamy tekst jak na zdjęciu oraz 2 numery telefonu i informację o czipie. Jeśli pies nie ma czipa, możemy ten tekst zastąpić innym krótkim (np. Tęsknię lub Zadzwoń) Możesz spersonalizować swoją adresówkę podając nam numer znacznika z wzornika, który nabijemy przy imieniu lub na dole adresówki. Całość jest oksydowana (przyciemniana), aby dane były czytelne. Jeśli nie podasz numeru znacznika, wykonamy adresówkę taką jak na zdjęciu.Tekst na rewersie nabijany jest W JĘZYKU ANGIELSKIM, idealnie dla psa podróżującego z właścicielem po świecie - tak jak na zdjęciach - w rzędach. Całość oksydowana (przyciemniana), aby informacje były bardziej widoczne.

Do adresówki dołączamy zamawiane przez nas w pracowni metaloplastycznej mocne kółko mocujące z przekarbowaniem, dzięki czemu nie rozegnie się ono jak pierwszy lepszy odpowiednik i bezpiecznie będzie trzymać adresówkę.

▶▶ Prosimy o informację w zamówieniu na temat treści adresówki ◀◀

Wybierając adresówkę Miedzianki masz pewność, że będzie jedyna w swoim rodzaju i powstanie specjalnie dla Twojego czworonożnego przyjaciela.

▶ Metoda produkcji ◀
Każdy produkt powstaje ręcznie na zamówienie w Łodzi w rodzinnej pracowni rękodzieła, nie jest to produkcja masowa.

▶ Wymiary ◀
średnica adresówki 32 mm; średnica kółka mocującego 20 mm

▶ Wykorzystane materiały ◀
miedź (grubość blachy 0,8 mm)
Wykonujemy adresówki z 4 metali - MIEDZI, mosiądzu, alpaki i brązu (patrz ostatnie zdjęcie). Jeśli wolisz, aby adresówka Twojego psa była w innym kolorze niż brązowy, spójrz na ostatnie zdjęcie i napisz w uwagach do zamówienia, który metal wybierasz (nie dotyczy brązu).
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.