• Ø32mm Dwustronna adresówka miedziana Psia Krew

Kolor
brązowy
RODZAJ
210.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 10 dni
Cena przesyłki 18
Paczkomaty InPost 18
Kurier 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Miedzianka = 100% hand made

Wszystkim, którzy cenią bezpieczeństwo swoich czworonożnych pupili proponujemy dwustronne adresówki miedziane wykonane od podstaw ręcznie.

Rozmiar Ø 32 mm jest standardowym rozmiarem jaki mamy w ofercie. Może zawierać 4 linijki tekstu, np. imię psa, 1 lub 2 numery telefonu właściciela, informację o czipie lub inny krótki tekst oraz znacznik do wyboru: psia morda, psia sylwetka, psia łapa, serce, kość, nieskończoność (patrz zdjęcie).

Prosimy o zaznaczenie w zamówieniu czy i jaki znacznik mamy nabić, ponieważ znaczniki są nabijane przez nas dodatkowo, na życzenie Klienta.

Używamy liter DRUKOWANYCH lub pisanych. Jeśli nie zostanie to określone w zamówieniu nabijemy je wg uznania.
Całość oksydujemy (przyciemniamy), aby informacje były bardziej widoczne.

Do adresówki dołączamy mocne stalowe kółko mocujące elektrolitycznie galwanizowane czystą miedzią, mocniejsze od dostępnych na rynku tanich odpowiedników.

Wybierając naszą adresówkę masz pewność, że będzie jedyna w swoim rodzaju i powstanie specjalnie dla Twojego czworonożnego przyjaciela.

► Wymiary ◄
średnica adresówki 32 mm
średnica kółka mocującego 20 mm

►Wykorzystane materiały ◄
miedź (grubość blachy 10 mm)

► Metoda produkcji ◄
Nasze produkty powstają w Łodzi w rodzinnej pracowni rękodzieła, nie jest to produkcja masowa.

► Indywidualne zamówienia ◄
Adresówka powstaje przez wybicie poszczególnych liter i znaków za pomocą znaczników metalowych - treść ustalana jest indywidualnie przez Klienta. Prosimy o informację w zamówieniu nt. treści adresówki.

UWAGA
▶▶ Przy wybijaniu dwustronnym tekst ze strony przeciwnej może się wybrzuszyć (przebijać) na stronę, na którą aktualnie patrzysz. Jest to naturalny wynik obróbki metalu metodą hand stamping. Nie jest to wada produktu ręcznie wykonanego. ◀◀
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.