• Ø32mm Identyfikator dla psa dwustronny [mosiądz]

300.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 10 dni
Cena przesyłki 18
Paczkomaty InPost 18
Kurier 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Miedzianka - handstamped with love

Dwustronne personalizowane identyfikatory z mosiądzu dla psów powstają na indywidualne zamówienie klienta. Rozmiar Ø32mm przeznaczony jest dla średniego i dużego psa. Na awersie umieszczamy imię psa, na rewersie numer telefonu właściciela i informację o czipie. Kształt kufy wycinany jest ręcznie, bez użycia maszyn.
Możesz zamówić identyfikator dla swojego labradora lub przysłać nam zdjęcie swojego psa. Na jego podstawie wykonamy identyfikator personalizowany dla Twojego czworonoga. Wycinamy każdą rasę.
Identyfikator jest oksydowany (przyciemniany specjalnym kwasem), dzięki czemu informacje na nim wybite są bardzo czytelne.

Do identyfikatora dołączamy mocne stalowe kółko mocujące elektrolitycznie galwanizowane z przekarbowaniem, wykonane dla nas w pracowni galwanizatorskiej. Dzięki temu są bardzo mocne i wytrzymałe, mocniejsze od dostępnych na rynku odpowiedników.

Zdjęcia można wysyłać pod adres pracownia@miedzianka.com.pl

► Wymiary i waga ◄
średnica - 32 mm, waga ok. 6 gramów

► Wykorzystane materiały ◄
mosiądz

► Metoda produkcji ◄
Każdy produkt powstaje ręcznie na zamówienie w Łodzi w rodzinnej pracowni rękodzieła, nie jest to produkcja masowa.

► Indywidualne zamówienia ◄
Każdy identyfikator powstaje na indywidualne zamówienie. Po złożeniu zamówienia czekamy na informacje niezbędne do jego realizacji, tj. imię pupila, nr tel. właściciela, kształt kufy do wycięcia oraz znaczniki (patrz wzornik). Tekst nabijany jest po łuku, odwrotnie do ruchu wskazówek zegara.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.