• Pet Memorial Jewelry-Psi nieśmiertelnik na urnę

RODZAJ
220.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 6 dni
Cena przesyłki 18
Paczkomaty InPost 18
Kurier 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
*Miedzianka = 100% handmade*

Utrata ukochanego zwierzaka, który był prawdziwym członkiem rodziny, to trudny, chociaż nieunikniony moment w życiu każdego zwierzoluba. Bardzo ciężko jest znieść widok pustego posłania, ciszę w domu i brak merdającego ogona.
Nasz nieśmiertelnik ma być namacalną pamiątką po Twoim psim przyjacielu, który przekroczył Tęczowy Most. Został stworzony z myślą o zawieszeniu na psią urnę, ale możesz nosić go również jako pamiątkową biżuterię.

▶▶Personalizacji dokonujesz przez podanie dowolnego tekstu oraz znaczników (patrz wzornik), które wybijemy dla Ciebie w metalu.◀◀

Całe zamówienie powstaje od początku do końca ręcznie - od wycięcia kształtu nieśmiertelnika z mosiężnej blachy, szlifowanie, nabicie napisu po oksydowanie i polerowanie. Tekst wybijamy metalowymi znacznikami, każdą literę osobno na mosiężną blaszkę o grubości 0,8 mm. Napis jest bardzo czytelny - litery są wklęsłe i wyraźne dzięki oksydowaniu, czyli przyciemnianiu metalu specjalnym kwasem.

Każdy nieśmiertelnik wykonujemy ręcznie, dlatego Twoje zamówienie może różnić się nieznacznie od załączonych zdjęć produktu.

▶ Wykorzystane materiały ◀
mosiądz o grubości 0,8 mm
Wymiary blaszki - 50 mm na 30 mm
▶▶ Zamiast mosiądzu możemy wykonać nieśmiertelnik z miedzi, alpaki lub brązu ◀◀

▶ Metoda produkcji ◀
Każdy produkt powstaje ręcznie na zamówienie w Łodzi w rodzinnej pracowni rękodzieła, nie jest to produkcja masowa.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.