• Polonez FSO - Brelok

Kolor
brązowy
RODZAJ
320.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 10 dni
Cena przesyłki 18
Paczkomaty InPost 18
Kurier 18
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Miedzianka = 100% handmade

Miłośnikom PRLu proponujemy brelok do kluczy z cyklu Miedziany PRL na czterech kółkach. Tym razem przypominamy luksusowego poloneza, króla polskich szos w latach 80 i 90 XX wieku.

Całe zamówienie powstaje od początku do końca ręcznie - od wycięcia kształtu breloka z miedzianej blachy przez wycięcie kształtu, po nabicie napisu. Kształt wycinamy ręcznie piłką o średnicy mniejszej niż 1 mm w okręgu Ø 32 mm. Tekst wybijamy metalowymi znacznikami, każdą literę osobno na miedzianym krążku o grubości 0,8 mm. Napis jest bardzo czytelny - litery są wklęsłe i wyraźne dzięki oksydowaniu, czyli przyciemnianiu miedzi specjalnym kwasem.

▶▶ Personalizacja ◀◀
Jeśli chcesz dodać coś od siebie na rewersie breloka, możemy to zrobić za dodatkową opłatą (10 - 20 zł w zależności od ilości tekstu) - patrz ostatnie zdjęcie. Napisz nam tekst jaki mamy nabić na miedzi.

Miedź jest metalem bardzo trwałym, dlatego idealnie nadaje się do codziennego użytkowania.

Do breloka dołączamy metalowe kółko mocujące, które utrzyma Twoje klucze w ryzach. Do wyboru 2 rodzaje - z łańcuszkiem lub przekrętką. Jeżeli nie zostanie to zaznaczone w zamówieniu, założymy kółko losowo.

Każdy brelok wykonujemy ręcznie, może się więc różnić nieznacznie od zdjęć produktu.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.